Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Hayabusa T3

TOP 4 v kategorii Boxerské rukavice

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Hayabusa T3

Boxerské rukavice Hayabusa T3 jsou ideální pro středně pokročilé/pokročilé úrovně tréninku boxu a kickboxu, vynikají odolnou konstrukcí, která je pohodlná i pro dlouhodobé...
3 590 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Fighter-Shop.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 2 týdnů  Více variantZdarma85 % • 334 recenzíDalší informace
Info v obchodu  Více variant65 Kč83 % • 99 recenzíDalší informace
Skladem  Více variantZdarmaNízký počet hodnoceníDalší informace

Popis produktu

Boxerské rukavice Hayabusa T3 jsou ideální pro středně pokročilé/pokročilé úrovně tréninku boxu a kickboxu, vynikají odolnou konstrukcí, která je pohodlná i pro dlouhodobé...

Parametry produktu

Výrobce
Materiál
syntetická kůže

Parametry produktu

Výrobce
Materiál
syntetická kůže

Popis produktu

Boxerské rukavice Hayabusa T3 jsou ideální pro středně pokročilé/pokročilé úrovně tréninku boxu a kickboxu, vynikají odolnou konstrukcí, která je pohodlná i pro dlouhodobé nošení. Pro rukavice Hayabusa T3 LX byla použita nejkvalitnější 100% italská zrnitá kůže. Zrna kůže jsou viditelná a rukavice jsou hladké na dotek i na omak. Protože italská zrnitá kůže vydrží nejdéle, jsou rukavice LX odolné proti poškození a stárnutí. Každý pár je pečlivě vyroben s dokonalostí a precizností. Rukavice nejenže podávají bezkonkurenční výkon, ale také úžasně vypadají.

Konstrukce těchto boxerských rukavic je ideální pro sparing, trénink na lapách nebo prostě jen pro boxování na podložkách či pytlích. Vícevrstvá pěnová technologie zajišťuje ochranu kloubů a fúzní dlahová podpůrná konstrukce se postará o vyrovnání zápěstí.

Je samozřejmostí, že tyto boxerské rukavice jsou mají ergonomickou polohou přišitého palce. Ergonomický design se promítá do volnosti pohybu, což také zvyšuje pohodlí. Perforovaná dlaň zlepšuje proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly v pohodě a v suchu. Rukavice na rukách téměř necítíte, když je nasadíte na ruce, budete mít pocit jako byste na sobě měli druhou kůži.

Bezpečný střih, kvalitní materiály a prvotřídní ochrana jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu. Zapínání na suchý zip Dual-X® s vloženou gumou je intuitivní a zajišťuje pevné uchycení, které je nezbytné pro bezproblémové a jisté sparingy. Vnitřní tkanina AG™ reguluje teplotu vašich rukou. Technologii Dual-X® plus 4x Fusion Splinting™ zpevní ruku a zápěstí a udržuje je v jedné rovině, to je zásadní pro vaši ochranu. Klouby jsou také chráněny před poškozením díky technologii Deltra-EG™. Tato technologie nabízí rozsáhlou ochranu kloubů pomocí několika vrstev pěny.

O jejich kvalitě a výkonu navíc jasně vypovídá i dvojité ocenění časopisu Men's Health Magazine za nejlepší boxerské rukavice v roce 2019/2020.  

Detaily produktu:

Vyrobené z nejkvalitnější italské zrnité kůže

Podšívka, která díky technologii XT2® zachová delší dobu svěžest

Vysoce odolná konstrukce

Dual-X® plus 4x Fusion Splinting pro extra zpevnění zápěstí

Technologie vícevrstvé pěny (Deltra-EG™) pro maximální ochranu rukou

Zapínání: Dual-X®na suchý zip s vloženou gumou

Podšívka Tkanina AG™ regulující teplotu

Ergonomická poloha přišitého palce

Vhodné pro středně pokročilé / pokročilé  

Doporučení pro výběr váhy:

Obecná doporučení, která vám mohou pomoci, pokud si nevíte rady s výběrem najdete na našem blogu ZDE. V produktových obrázcích dále naleznete tabulku velikostí od výrobce. Doporučené použití od výrobce je následující: 10-12oz pro pytle / chrániče a 14-16oz pro pytle / chrániče, partnerské cvičení a sparing. Pokud si stále nejste jistí, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme.  

Péče:

Vzhledem k tomu, že rukavice jsou vyráběny z pravé kůže, jsou náchylné na poškození solí a kyselinami, které obsahuje pot. Jednoduché zásady péče o ně, mohou výrazně prodloužit jejich životnost. Důležité rukavice po každém tréninku otřít z vnější strany a nechat zvolna vyschnout. Nevhodné je sušení u zdroje tepla nebo na přímém slunečním záření.

O značce:

Hayabusa získala pověst firmy, která se při vývoji svých produktů, noří hluboko do technických dat, provádí vědecké výzkumné studie a uplatňuje zpětnou vazbu od uživatelů jejich produktů. Je proslulá výrobou jedněch z nejlepších dostupných produktů pro Jiu-Jitsu. 

Hayabusa se řídí filozofií Kaizen. Tento systém vyjadřuje snahu o neustálá zlepšení, která se však nerealizují jednorázovými velkými inovačními skoky, ale zdokonalováním i těch nejmenších detailů. Toho lze dosáhnout jen zpochybněním stasu quo. Každou jednotlivou součást produktu podrobit zkoumání a pokoušet se o její zlepšení. To je to, co Hayabusa představuje.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.