Fighter Basic

TOP 22 v kategorii Boxerské rukavice

Fighter Basic

Doporučená nabídka boxfit.cz

Skladem • Více variant79 Kč5 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 79 581 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant80 Kč561 recenzíDalší informace

• Perfektně sedí na ruce
    • Nízká cena

Materiál
polyuretan

Rukavice Fighter Basic jsou vyrobeny z kvalitního PU materiálu. Kvalitou i zpracováním jsou na velmi dobré urovni. Upínání je na suchý zip. Vhodné pro děti, ale i začínající borce.

Výrobky značky Fighter máme osobně letitě odzkoušené a jejich kvalita na našem trhu je opravdu jedinečná.

• pro 5 leteho syna , nadšený je on i ja, protože fakt dobre padnou

• Pro start dobrý výběr
    • Hezký design

Byl jsem spokojený

• , zakoupeno v Hayashi

Rukavice jsme zakoupili pro syna. Vyzkoušel je a je s nimi spokojen. Produkt i firmu doporučuji. Trochu jsme tápali ve velikosti, neboť rukavice byly překvapení, ale instruktážní videa nám poradila dostatečně syn tvrdí, že mu sedí. Značku jsme si vybrali, protože nám připadal solidní poměr ceny a kvality.

• Dobry material
    • Na trenink idealni

Jsem velice spokojen,doporučuji.

Žadná nevýhoda

• , zakoupeno v Hayashi

• Zakoupeno v červené verzi, která je suprová
    • Rukavice dobře sedí
    • Přijatelná cena vs kvalita
    • Pro trénink a sparing ideální
  • , zakoupeno v FITexpert.cz

skvělé.....