Everlast kožené pytlovky Boston

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v FITHAM

• lehké
    • zapínání na suchý zip

Kvalitní pytlovky za přijatelnou cenu. Předtím jsem používal pytlovky značky Twins. Porovnal jsem oboje pytlovky a pro mě jsou vítězem jednoznačně pytlovky značky Twins. Tím nemyslím, že by pytlovky Everlast byly špatné jen Twins pytlovky jsou kvalitnější a lépe zpracované, boxuje se mi s nimi o něco lépe ovšem jsou také dražší cca o 400,-. Chtěl jsem vyzkoušet produkt od jiné značky a teď vím až budu potřebovat nové pytlovky tak si pořídím opět od Twinsu.

Produkt nemá žádné parametry.

Everlast kožené pytlovky Boston se silnou absorbční pěnou která lépe tlumí nárazy. Díky klasickému tvaru rukavice poskytuje velmi blízký kontakt s boxovacím pytlem, ale zároveň ruku chrání před případným zraněním. Celá ruka v rukavici je plně krytá, nevyjímaje palec, takže riziko zranění je minimální. Vnitřek rukavice je vybaven velmi přijemným bavlněným materiálem, který skvěle saje pot. Hřbet rukavice je dvakrát obšitý,díky čemuž má rukavice delší životnost. Vnější část dlaně je opatřena silnou výztuží,o kterou je možno opřít a zajistit prsty při sevření pěsti. V oblasti dlaně je rovněž otvor,který zamezuje pocení ruky a při pohybu ruku provzdušňuje. Zapínání rukavice funguje na suchý zip, který je našitý na pružném elastickém pásku, kterým lze ruku libovolně fixovat. Pásek je při maximálním natažení 30cm dlouhý, šířka pásku je 5,5cm. Na vnější straně pásku je našité logo Everlast.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v FITHAM